C.Ronaldo : “Başarılarım için arkadaşım Albert Fantrau’ya teşekkür etmeliyim. Beraber 18 yaş altı şampiyonasında oynadık. Bizi izlemeye gelen Sporting Lisbon menajeri kim daha fazla gol atarsa takıma onu alacağını söylemişti. ”

C.Ronaldo : ”Maçı 3-0 kazandık ben ilk golü attım Albert ise ikinci golü attı üçüncü golde ise ben dahil herkesi etkileyen bir olay yaşandı. Albert kaleciyi geçmişti ben de yanında koşuyordum Albert’in tek yapması gereken topu boş kaleye göndermekti ama o topu bana pas attı. Maçtan sonra neden yaptığını sorduğumda ise ” Sen benden daha iyisin” demişti. ”

Gazeteciler Albert Fantrau’ya hikayenin gerçek olup olmadığını sorduğunda Albert ” Evet hikaye gerçek Ronaldo o maçtan sonra Sporting altyapısına girdi ben ise futbolu bıraktım ve şu an işsizim ” cevabını verdi. Gazetecilerin ”İşsiz biri olarak bu kadar büyük bir eve, böyle güzel bir arabaya ve ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak parayı nereden buldun ? ” sorusuna Albert Fantrau’nun verdiği cevap ise her şeyi açıklıyordu. ” Bunların hepsi Cristiano Ronaldo ‘dan.”

NOT: Bu yazı facebook AMK Hayran sayfasından alınmıştır
sayfanın altında da www.vATAnhaberajansi.com adresinden alındığı yazmaktadır..*** *** KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNNUTMAYIN ** ***

*** *** KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNNUTMAYIN *** ***